Головна » 2018 » Березень » 26 » 22 березня - Всесвітній день Води
16:14
22 березня - Всесвітній день Води

                Всесвітній день водних ресурсів, який щорічно відзначається 22 березня, покликаний привернути увагу до питання про важливість водних ресурсів. Цього року його тема "Природа на захист водних ресурсів" присвячена  пошуку орієнтованих на природу рішень у відповідь на виклики у галузі водних ресурсів, з якими ми стикаємось у ХХІ столітті.

                З нагоди цього свята, фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського міжрайонного управління водного господарства було проведено заходи присвячені "Всесвітньому дню водних ресурсів".  В Запорізькій філії  КЗ "Софіївської опорної ЗОШ  І-ІІІ ступенів", учні 7-9 класів прослухали лекцію "У води є пам'ять", споглядали пізнавальний відеоролик "Ріки України"та дізнались цікаві факти про воду. Діти ділились враженнями про почуте, і як висновок, була проведена гра, під час якої діти озвучили свої думки про те, як зберегти Водні Ресурси Землі.

                Також, 24 березня у Софіївському будинку культури ,було показано пізнавальний мультфільм під назвою "Ріки України". В якому розгорнуто подавалась інформація, яка супроводжувалась якісними відеоматеріалами. Глядачі дізнались багато цікавого про річкову систему України.

                Збережемо те доб­ро, що складають водні ресурси нашої Неньки – України.

Переглядів: 44 | Додав: pupssof | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar