Головна » 2015 » Липень » 14 » День Дніпра 2015
13:52
День Дніпра 2015

Проведення заходів присвячених Міжнародному Дню Дніпра

в зоні діяльності Софіївського МУВГ

 

В першу суботу липня відзначається Міжнародний день Дніпра – однієї з найспокійніших і величавих рівнинних річок, яка займає третє місце в Європі за довжиною і площею басейну (після Волги і Дунаю).

Фахівці відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ спільно з головою Запорізької сільської ради провели святкові заходи біля інформаційного знаку витоку річки Кам'янка поблизу села Братське Софіївського району, які були присвячені міжнародному Дню Дніпра.

В даному заході взяли участь мешканці прилеглих сіл, місцеві фермери, працівники Запорізької сільської ради, а також гості - експедиція з комунального закладу освіти "Обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді" Дніпропетровської ОДА, що підпорядковується міністерству освіти та науки України. У складі експедиції налічувалося 28 чоловік з них 20 дітей з різних міст Дніпропетровської області, а саме з міста Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Жовті Води і т.д..

Начальником відділу водних ресурсів було проведено лекцію присвячену Дню Дніпра, а також про середні та маленькі річки, які знаходяться в зоні діяльності Софіївського МУВГ.

Голова Запорізької сільської ради поздоровила всіх з Днем Дніпра та від імені всієї громади подякувала фахівцям Софіївського міжрайонного управління водного господарства за проведену роботу та закликала гостей і мешканців до бережливого ставлення до водних об'єктів, адже вода це – життя !!!

Переглядів: 134 | Додав: pupssof | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar