Головна » 2015 » Лютий » 24 » Обстеження гідротехнічних споруд на території П'ятихатського району
15:07
Обстеження гідротехнічних споруд на території П'ятихатського району

Обстеження гідротехнічних споруд готовності до проходження паводків, пропуску льодоходу та повені на території П'тихатського району у 2015 році.

 

На виконання окремого доручення Дніпропетровського облводресурсів № 239/11-15 від 02.02.2015 року "Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2015 році" фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ спільно з представниками райдержадміністрацій та фахівцями ГУ ДСНС у Дніпропетровській області було проведено комісійне обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд на території П'ятихатського району. В ході обстеження було встановлено, що в П'ятихатському районі на території Лозуватської та Комісарівської сільських рад знаходяться найнебезпечніші гідротехнічні споруди, які перебувають в аварійному стані та потребують негайних аварійно-відновлюваних робіт для запобігання виникнення надзвичайної ситуації пов'язаних з їх подальшою руйнацією.

а підсумками перевірки було складено відповідні комісійні акти  обстеження даних об'єктів та направлено всі матеріали до П'ятихатської райдержадміністрації для подальшого вирішення питань пов'язаних з аварійними гідротехнічними спорудами, що знаходяться на території району.

Лозоватська сільська рада

Комісарівська сільська рада (Комісарівка ІІ)

Переглядів: 98 | Додав: pupssof8057 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar