Головна » 2016 » Березень » 24 » Проведення заходів Софіївським МУВГ присвячені Всесвітньому Дню Водних Ресурсів
12:16
Проведення заходів Софіївським МУВГ присвячені Всесвітньому Дню Водних Ресурсів

     На виконання доручення Дніпропетровського облводресурсів від 17.03.2016 року №485/11-16 "Про проведення Всесвітнього Дня Водних ресурсів" Софіївським міжрайонним управлінням водного господарства було проведено ряд заходів присвячених Всесвітньому Дню Водних ресурсів, а саме семінар-нараду з працівниками управління, лекції з питань охорони водних ресурсів серед місцевого населення, в шкільних та дошкільних закладах. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходить під гаслом "Вода та робота".  

      Фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського міжрайонного управління водного господарства було проведено заходи присвячені "Всесвітньому дню водних ресурсів" в Софіївській початковій загальноосвітній школі №2. Діти  1-4 класів активно слухали пізнавальні та цікаві факти про воду, згадували українську народну мудрість, а саме: прислів'я, приказки, загадки, розповідали вірші та ділились враженнями про почуте. З учнями 2 класу було проведено бесіду про бережливе ставлення до води. 

      Для поліпшення стану довкілля, покращення якості води в джерелах і приведення в належний санітарний стан прибережних захисних смуг та водоохоронних зон на землях водного фонду районів зони діяльності управління, Софіївське МУВГ постійно звертається до голів селищних та сільських рад, орендарів ставків з проханням організувати роботу з приведення до належного санітарного стану прилеглих до водойм і річок територій.

     Тому давайте не будемо залишатись бай­дужими до питань раці­онального, бережливого використання та відтво­рення природних водних джерел, криниць, свердловин, ставків, річок тощо.

      Збережемо те доб­ро, що складають водні ресурси нашої Неньки – України!

Переглядів: 96 | Додав: pupssof | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar