Головна » 2017 » Березень » 17 » Проведення заходів Софіївським МУВГ присвячені Всесвітньому Дню Водних Ресурсів
15:21
Проведення заходів Софіївським МУВГ присвячені Всесвітньому Дню Водних Ресурсів

На виконання доручення Дніпропетровського облводресурсів від 14.03.2017 року №429/11-17 "Про проведення Всесвітнього Дня Водних ресурсів" Софіївським міжрайонним управлінням водного господарства було проведено ряд заходів присвячених Всесвітньому Дню Водних ресурсів, а саме семінар-нараду з працівниками управління, лекції з питань охорони водних ресурсів серед місцевого населення, в шкільних та дошкільних закладах. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходить під гаслом "Стічні води ", а кампанія, що проходитиме під гаслом "Навіщо витрачати воду?", присвячена скороченню обсягів і повторному використанню стічних вод.

Фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського міжрайонного управління водного господарства було проведено заходи присвячені "Всесвітньому дню водних ресурсів" в Софіївській початковій загальноосвітній школі №2. Діти  1-4 класів активно слухали пізнавальні та цікаві факти про воду, згадували українську народну мудрість, а саме: прислів'я, приказки, загадки, розповідали вірші та ділились враженнями про почуте, висловлювали свої міркування та думки, а також була проведена співбесіда про бережливе ставлення і економію води.

Для поліпшення стану довкілля, покращення якості води в джерелах і приведення в належний санітарний стан прибережних захисних смуг та водоохоронних зон на землях водного фонду районів зони діяльності управління, Софіївське МУВГ постійно звертається до голів селищних та сільських рад, орендарів ставків з проханням організувати роботу з приведення до належного санітарного стану прилеглих до водойм і річок територій.

Тому давайте не будемо залишатись бай­дужими до питань раці­онального, бережливого використання та відтво­рення природних водних джерел, криниць, свердловин, ставків, річок тощо.

Збережемо те доб­ро, що складають водні ресурси нашої Неньки – України.

    

Переглядів: 164 | Додав: pupssof | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar